אודותינו

עולם חסד יבנה בחמלה. בעידוד. בתמיכה.

זימרה וחסד בא"י הוקמה לפני כשלושים שנה במטרה לסייע לנפגעי הנפש. אנשי האגודה שנחשפו מקרוב למצוקת החולים, החליטו להקים עמותה שתסייע לכל פגועי הנפש בישראל. רובם המכריע של אנשים אלו, ניהלו אורח חיים נורמטיבי עד שפקדו אותם בעיות נפשיות והם נאלצו להתאשפז בבתי החולים הללו לקבלת טיפול רפואי, הקושי הנפשי שהם חווים, בנוסף לבדידות ולניתוק שלהם מבני משפחתם ומקרוביהם, גורמת להם לצער נוראי ולכאב שלא ניתן לתאר במילים.

מצוקת החולים הינה יומיומית והיא משותפת בין אלו המאושפזים בבתי החולים במחלקות השונות, לבין אלו שנמצאים בביתם ומנסים לתפקד באופן עצמאי. הבדידות הכואבת והניתוק מהחברה שנגזר עליהם שלא מרצונם, גורם להם לשקוע בעצבות ודיכאון ומחמיר את מצבם הנפשי המעורער, עד שהם שוקעים בתהומות הייאוש.

הודות לתמיכתה של זימרה וחסד בא"י, פגועי נפש רבים בישראל שיפרו את מצבם ואת איכות חייהם. העלינו חיוך על פניהם של רבים ... וזה שווה את כל המאמצים שלנו!!


ייחודה של זימרה וחסד בא"י

אגודת זימרה וחסד בא"י הינה עמותה ללא מטרות רווח הפועלת בהתנדבות כדי להדליק קרן אור ולהפיח תקווה בלבבות החולים ובני משפחותיהם. האגודה מתבססת בעיקר על תרומות מהארץ ומחו"ל ורוח התנדבותית.

יחודיות הארגון מתבטאת בנתינה אמיתית שאין לה תחליף ובתפקיד שאם אנו לא נבצע – לא יהיו בו אחרים במקומנו. כל האנשים הקשורים לארגון זימרה וחסד בא"י עושים מלאכתם בהתנדבות מלאה. היכולת שלנו להמשיך את העזרה והסיוע תלויה בתרומות שלכם, תנו לנו את האפשרות להמשיך את הסיוע והתמיכה לפגועי הנפש בישראל. התרומה שלכם, היא היכולת שלהם לשרוד את יום המחר. בואו להיות חלק מאתנו!

כל תרומה המתקבלת בזימרה וחסד בא"י מיועדת לפרויקטים ספציפיים, שמטרתם לסייע לפגועי הנפש. אנחנו מנהלים מעקב צמוד אחר חלוקת התרומות, בכדי להבטיח חלוקה אמינה וצודקת ולהתחקות אחר ההצלחה של כל פרויקט.

זימרה וחסד בא"י זקוקה לך ולתרומה הנדיבה שלך.

העולם בנוי על צדקה
מעשי חסד
עידוד
ותמיכה

בוא הצטרף אלינו!!